درباره ما

آکام ترک بعنوان یکی از برترین تولیدکنندگان کرکره برقی فولادی نزدیک به دو دهه است که فعالیت دارد و عمده فعالیت این مجموعه نیز در زمینه تولیدات کرکره فولادی نیز میباشد و همچنین در زمینه ساخت و تولید انبوه کرکره های ضد سرقت که مختص فروشگاه ها و اماکن مهم است.

این شرکت با سابقه ای درخشان در تولید کرکره های برقی فولادی و برخورداری از کارخانه و تجهیزات پیشرفته زیر نظر کارشناسان و تکنسین های مجرب، آماده ارائه خدمات به مشتریان و همکاران می باشد.

طی سالهای اخیر به علت ویژگی ها و امتیازات خاص کرکره های فولادی، رفته رفته در سطح دنیا این نوع کرکره به عنوان بهترین جایگزین برای کرکره های آلومینیومی مطرح شده.
مهمترین ویژگی های انحصاری کرکره های فولادی در مقایسه با کرکره های آلومینیومی عبارتند از: ایمن و ضد سرقت – ضد ضربه و با دوام – تنوع زیاد رنگ و طرح – مقرون به صرفه.
ما مفتخریم که اولین و مجهزترین تولید کننده تیغه های فولادی کرکره در ایران هستیم و بی واسطه با مشتریان و مصرف کنندگان در ارتباط می باشیم. به همین دلایل است که قادریم کرکره های فولادی با کیفیت روز دنیا را با قیمت هم سطح با کرکره های آلومینیومی تولید و عرضه نماییم.